Digitální televize a příjem DVB-T

Žijete v bytovém domě? Stále přijmáte analogové televizní vysílání? Přemýšlíte jakou z alternativ přechodu na digitální vysílání zvolíte? Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, tak pro vás máme elegantní řešení v podobě chytré televizní antény.

Jaké výhody získáte:

  • možnost výběru mezi levnějším DVB-T (pozemní digitální vysílání) a kvalitnějším  DVB-S (satelitní digitální vysílání), popř. kombinace obou typů.
  • bezplatný příjem všech základních českých a slovenských programů (v případě pouze DVB-T jsou slovenské programy dostupné jen v určitých lokalitách, nabídka českých programů je postupně rozšiřována)
  • větší množství televizních programů
  • výborná kvalita televizního přijmu (některý programy v HD)
  • individuální programovou nabídku (obdoba balíčků v kabelové TV)
  • jedno řešení pro celý bytový dům, fasáda vašeho domu již nebude plná nevzhledných satelitů a antén

Konkrétní technické řešení rekonstrukce je závislé na aktuálním stavu rozvodů a jejich topologii. V některých případech nemusí dojít ani k výměně kabelů, stačí výměna technologie a antén. Hlavní stanici STA je také možno doplnit o soupravu umožňujicí převod vybraných programů do analogové podoby, což umožňuje používání starších TV a videorekordéru.

Následná údržba rozvodů je nenáročná a s minimálními finančními požadavky.

Cena za rekonstrukci je závislá na mnoho parametrech, proto ji lze kvalifikovaně zjistit až po místním šetření v místě realizace a zajištění  konktétních požadavků. Obecně se  náklady na rekonstrukci STA pro 1 bytovou jednotku pohybují od 1500 Kč do 3500 Kč bez DPH.

DVB-T příjem zajistímě ze všech dostupných vysílačů, tedy např.  Brno - Kojál, Zlín - Tlustá hora, Praděd ale také Olomouc MUX4 a také v určitých lokalitách příjem slovenských DVB-T programů.

Ke stažení:

Kontakt pro objednávky a dotazy:

Jan Hubík

vedoucí oddělení

Tel.:570 570 121
Mobil:724 339 456

Zákaznická podpora

606 709 430

Dotazy
Objednávky

725 815 030

Poruchy
Hotline 24/7