Bezdrátová síť KeyNet

Síť KeyNet je jedna z největších bezdrátových sítí na Moravě. Připojení realizuje také v mnoha dalších městech v celé ČR. Svým zákazníkům nabízí kvalitní přístup k internetu pomocí pevných i bezdrátových technologií v licenčním i bezlicenčním pásmu.
Přístup k internetu je zajištěn pomocí transportních optických okruhů zakončených v Sitelu. Současná kapacita našich přípojných optických linek je 5 Gbps s přímou konektivitou do NIXu.  
Síť disponuje více než 700 přístupovými body a v současné době obsluhuje zhruba 7000 uživatelů bezdrátového připojení a stovky ADSL připojení. Konektivita je do sítě dodávána ze tří různých přípojných míst, která jsou navzájem zálohována.

Vyberte si z naší nabídky tarifů a připojte se k nám ještě dnes!

Způsoby připojení k síti KeyNet

  • bezdrátová technologie BreezeMax pracující v licenc. pásmu 3,5 GHz. Ideální řešení pro telefonování a firemní linky s velmi vysokým SLA. Dostupnost Kroměříž, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Uherský Brod a okolí těchto měst do 10 km. 
  • bezdrátovým spojem technologie Routerboard, Ubiquiti. Mikrovlnné pojítka Alcoma, Summit, SVM, Ceragon. Připojení k Internetu pomocí bezdrátové technologie. Kvalitní a rychlé připojení k Internetu v pásmech 2,4, 5,7, 10, 11, 17 i např. 80 GHz.
  • Ethernetem klient je napojen přímo na naši síť datovým kabelem skrz ethernet síťovou kartou. Přívod do domu bývá realizován optickým kabelem případně bezdrátovým pojítkem s vysokou kapacitou. Pouze v lokalitách s touto možností. 
  • telefonní linka – pevná linka (leased line) klient je stále připojen k Internetu pomocí pevné linky.

Po připojení k síti KeyNet

  • každému zákazníkovi přidělíme osobní účet v monitorovacím systému Network operating center (NOC), kde může sledovat množství a rychlost svých přenesených dat on-line 
  • každý zákazník získává zdarma emailovou adresu a prostor pro umístění webové prezentace na našich serverech 
  • na vyžádání je každému firemnímu klientovi přidělena veřejná IP adresa, která mu zaručuje provoz libovolných internetových služeb na straně zákazníka bez omezení 
  • pro domácnosti poskytujeme veřejnou IP za zvýhodněných podmínek
Celá síť je monitorována až na koncové body zákazníků a dohledové centrum v co nejkratší době informuje technika o problémech a výpadcích na síti. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu můžete kontaktovat pohotovostního technika na čísle 725 815 030 a ten vyřeší Váš problém.

Zákaznická podpora

606 709 430

Dotazy
Objednávky

725 815 030

Poruchy
Hotline 24/7